Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 1 m (4213936)

  • Gyártói sz.: 4213936
  • Bechtle-sz.: 4213936
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

5 055,00

Bruttó ár: 6 420,00 Ft 1 365,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 1 m

5 055,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 1 m

Alternatív termékek ehhez