Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 7 m (A50FBLCLC7)

  • Gyártói sz.: A50FBLCLC7
  • Bechtle-sz.: 4412271
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 7 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

12 260,00

Bruttó ár: 15 570,00 Ft 3 310,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 7 m

12 260,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 7 m

Alternatív termékek ehhez