Opt. duplex patchkábel LC-LC 5m 50/125µ (A50FBLCLC5)

  • Gyártói sz.: A50FBLCLC5
  • Bechtle-sz.: 959923
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

9 955,00

Bruttó ár: 12 643,00 Ft 2 688,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Raktáron.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 5m 50/125µ

9 955,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 5m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez