Opt. duplex patchkábel LC-SC 50µ 5 m (723752)

  • Gyártói sz.: 723752
  • Bechtle-sz.: 723752
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

6 278,00

Bruttó ár: 7 973,00 Ft 1 695,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-SC 50µ 5 m

6 278,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-SC 50µ 5 m

Alternatív termékek ehhez