| Product |
|---|
| Producttype | Collaboration Board |
| Fabrieksgarantie | 2 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant) |
| Beeldscherm |
|---|
| Schermgrootte | 190,5 cm (75,0") |
| Fysieke resolutie | 3.840 x 2.160 4K UHD |
| Contrast | 1.200:1 |
| Helderheid | 4.000 cd/m² |
| Panel-technologie | VA |
| Touch-technologie | Infrarood |
| Kijkhoek hor./vert. | 178°/178° |
| Connectivity |
|---|
| Signaalingang | 1 x HDMI (digitaal), 1 x USB |
| Extra aansluitingen | 2 x RJ45, 3 x USB-A, DisplayPort out, HDMI out |
| Draadloze functies | App-gestuurd (via WiFi), Bluetooth, WLAN |
| Design |
|---|
| Kleur | Zwart |
| Uitrusting |
|---|
| Luidspreker | Ja |
| Ingebouwde conference cam | Ja |
| Gezichtsveld | 120° |
| Geïntegreerde microfoon | Ja |
| Algemeen |
|---|
| Compatibele software | Microsoft Teams, Zoom |
| Besturingssysteem |
|---|
| Besturingssysteem | Android |
| Security |
|---|
| Beveiliging | Ingebouwde webcam cover, Interface met wachtwoordbeveiliging |
| Bijzonderheden |
|---|
| Bijzondere kenmerken | AI-functies, Echo- en ruisonderdrukking, Inclusief stylus pen, Geïntegreerde camera, Spraakbesturing, Speaker tracking, Whiteboard-functie |
| Fysieke eigenschappen |
|---|
| Afmetingen (b x h x d) | 1.705 x 1.960 x 858 mm |
| Gewicht | 52,2 kg |
| Uitvoering |
|---|
| Uitvoering | Europa |