Bechtle_direct_NL_header

Bechtle direct B.V. Nederland

Contact.

Telefoon: +31 40 250-9000

Fax: +31 40 250-9099

Adres.

Bechtle direct B.V. Nederland

Meerenakkerplein 27

5652 BJ Eindhoven

Route
Jouw contactpersoon.
Jean-Paul Bierens
Managing Director
Feiten.
  • 1998: opgericht
  • 2007: verhuizing van Son naar Eindhoven
  • 2007: 25+ medewerkers
  • 2008: start IT-Solutions Team
  • 2014: 50+ medewerkers
  • 2016: nieuw pand
  • 2018: 100+ medewerkers<
  • 2018: nieuwe locatie in Breukelen geopend
  • 2019: 150+ medewerkers
  • 2019: uitbreiding locatie Eindhoven
Focus.

Europese inkoop. 

  • We denken verder dan nationale grenzen en hebben een internationaal sales team voor projecten die vragen om een internationale procurement strategie. Onze kantoren in 14 landen zijn aangesloten bij een geavanceerd logistiek netwerk.

Consulting op maat. 

  • Onze IT-specialisten ondersteunen je met deskundig (merk)onafhankelijk advies. Al je IT-oplossingen via één sterke IT-partner. Zowel binnen Nederland als daarbuiten.

Inkoop met e-procurement. 

  • Ons Bechtle e-procurement stroomlijnt en versnelt inkoopprocessen met raamovereenkomsten en overzichtelijk beheer. Zo bespaar je tijd en kosten. Neem contact met ons op en we bouwen jouw eigen klantenshop.

Neem gewoon contact met ons op:

MANAGEMENT
Office Management
Commercial
Public
SUPPORT
Administratie
Tenderdesk
Strategic Proposals
Business Solutions
IT-Solutions
Software
Customer Service
Services
Recruitment
HR
Marketing
Inkoop
Facilitair
MANAGEMENT

Management

Jean-Paul Bierens

Algemeen directeur

 

T  +31 40 250 9000
jean-paul.bierens@bechtle.com

Maarten Friesema

Head of services

 

T +31 40 250 9000
maarten.friesema@bechtle.com

Iris-Cauwels-_kontaktbild_NL

Iris Cauwels

Head of Solutions

 

T +31 40 250 9061
iris.cauwels@bechtle.com

Bart Roijakkers

Head of Strategy

 

T +31 40 250 9033
bart.roijakkers@bechtle.com

Suzie Schuurman

Head of People and Culture

 

T +31 40 760 2890
suzie.schuurman@bechtle.com

Office Management

Office Management

cw21_kontaktbild_karin-paardekooper-nl

Karin Paardekooper

Directiesecretaresse

 

T +31 40 250 9074
karin.paardekooper@bechtle.com

Websitefoto--Natasja-Klessens-transparant

Natasja Klessens

Secretaresse

 

T +31 40 250 9006
natasja.klessens@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Germaine-Timmerman_NL

Germaine Timmerman

Secretaresse

 

T +31 40 250 9008
germaine.timmerman@bechtle.com

Korine Bierens

 

 

T +31 40 250 9084
korine.bierens@bechtle.com

Michael-Haack-_kontaktbild_NL

Michael Haack

Werkplekbeheerder

 

T +31 40 760 2946
michael.haack@bechtle.com

Commercial

Commercial

cw38_kontaktbild_Mohcine-Zayou_NL

Mohcine Zayou

Sales manager

 

T +31 40 250 9050
mohcine.zayou@bechtle.com

Maftoe el Marajie

Teamleider

 

T +31 40 250 9068
maftoe.elmarajie@bechtle.com

Stefan-Rooth

Stefan Rooth

Accountmanager

 

T +31 40 760 2847
stefan.rooth@bechtle.com

Thijs Spaander

Accountmanager

 

T +31 40 250 9014
thijs.spaander@bechtle.com

Joseph de Koning

Accountmanager

 

T +31 40 250 9013
joseph.dekoning@bechtle.com

Gijs van de Voort

Accountmanager

 

T +31 40 250 9063
gijs.vandevoort@bechtle.com

Luc-Megens

Luc Megens

Accountmanager

 

T +31 40 760 2925
luc.megens@bechtle.com

Website-foto-Erwin-van-den-Broek-transparant

Erwin van den Broek

Teamleider

 

T +31 40 760 2876
erwin.vandenbroek@bechtle.com

Stephen Alvares

Accountmanager

 

T +31 40 250 9026
stephen.alvares@bechtle.com

Peter van de Wouw

Accountmanager

 

T +31 40 250 9016
peter.vandewouw@bechtle.com

Ella Reijnen 

Accountmanager


T +31 40 760 2848
ella.reijnen@bechtle.com

Alexander Teuling

Accountmanager

 

T +31 40 250 9085
alexander.teuling@bechtle.com

Max van Almen

Max van Almen

Accountmanager


T +31 40 760 2869
max.vanalmen@bechtle.com

kontaktbild-muster

Troy Segaar

Accountmanager



troy.segaar@bechtle.com

rijad-muratovic

Rijad Muratovic

Teamleider

 

T +31 40 760 2864
rijad.muratovic@bechtle.com

Jasper Fahner

Accountmanager

 

T +31 40 760 2823
jasper.fahner@bechtle.com

Reza Rasooli
Reza Rasooli

Accountmanager

 

T +31 40 760 2907
reza.rasooli@bechtle.com

Twan-van-Liempd_kontaktbild_NL

Twan van Liempd

Teamleider

 

T +31 40 250 9066
twan.vanliempd@bechtle.com

Mark Cuijpers

Accountmanager

 

T +31 40 250 9060
mark.cuijpers@bechtle.com

Bao Do

Accountmanager

 

T +31 40 250 9069
bao.do@bechtle.com

gert-van

Gert van Oudenallen

Accountmanager

 

T +31 40 250 9062
gert.vanoudenallen@bechtle.com

Sander-van-der-Aa

Sander van der Aa

Accountmanager

 

T +31 40 250 9028
sander.vanderaa@bechtle.com

Peter van den Berg

Accountmanager

 

T +31 40 250 9036
peter.vandenberg@bechtle.com

Brent Nieuwstraten

Brent Nieuwstraten

Accountmanager

 

T +31 40 760 2901
brent.nieuwstraten@bechtle.com

Bob Kessels

Accountmanager

 

T +31 40 760 2803
bob.kessels@bechtle.com

Business Development

cw35_kontaktbild

Olaf Neven

Business developer & international business manager

T +31 40 250 9067
olaf.neven@bechtle.com

Public
Public
cw38_kontaktbild_Mohcine-Zayou_NL

Mohcine Zayou

Sales manager

 

T +31 40 250 9050
mohcine.zayou@bechtle.com

Team Government

Maftoe el Marajie

Teamleider Government

 

T +31 40 250 9068
maftoe.elmarajie@bechtle.com

Ryan Koningsverdraag

Accountmanager Government

 

T +31 40 250 9034
ryan.koningsverdraag@bechtle.com

Jos Swinkels

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2891
jos.swinkels@bechtle.com

Ruben op het Veld

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2807
ruben.ophetveld@bechtle.com

Mark Simonis

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2898
mark.simonis@bechtle.com

Shahin Molawi

Shahin Molawi

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2922
shahin.molawi@bechtle.com

Team Educatie

Maftoe el Marajie

Teamleider Educatie

 

T +31 40 250 9068
maftoe.elmarajie@bechtle.com

Paul-Mohr

Paul Mohr

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 250 9094
paul.mohr@bechtle.com

Ruud Habraken

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 250 9038
ruud.habraken@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Emile-Van-De-Spijker_NL

Emile van de Spijker

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 760 2916
emile.vandespijker@bechtle.com

Wouter van Dijck

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 760 2808
wouter.vandijck@bechtle.com

Michelle Stork

Michelle Stork

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 760 2918
michelle.stork@bechtle.com

Team Health

Thijs-Loverbos

Thijs Loverbos

Teamleider Health

 

T +31 40 760 2857
thijs.loverbos@bechtle.com

Eef van den Broek

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2895
eef.vandenbroek@bechtle.com

Frank Jansen

Accountmanager Health

 

T +31 40 250 9037
frank.jansen@bechtle.com

vasco-du-gardjin
Vasco du Gardijn

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2842
vasco.dugardijn@bechtle.com

Willem van Deurzen

Accountmanager Health 

 

T +31 40 250 9058
willem.vandeurzen@bechtle.com

Remco Tijdink
Remco Tijdink

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2933
remco.tijdink@bechtle.com

kontaktbild-muster
Xavier Brinkman

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2817
xavier.brinkman@bechtle.com

Team IWR

Kees Janssen

Teamleider IWR

 

T +31 40 250 9095
kees.janssen@bechtle.com

Bram van Orten

Accountmanager IWR

 

T +31 40 760 2832
bram.vanorten@bechtle.com

Michelle Verrijth

Sales Support IWR

 

T +31 40 760 2837
michelle.verrijth@bechtle.com

Jeffrey van Wezenbeek

Jeffrey van Wezenbeek

Sales Support IWR

 

T +31 40 760 2905
jeffrey.vanwezenbeek@bechtle.com

SUPPORT
Support
andras-sinkiewicz
Andras Sinkiewicz

Back Office Manager

 

T +31 40 760 2815
andras.sinkiewicz@bechtle.com

Noortje-Valk
Noortje Valk

Teamleider Support

 

T +31 40 760 2828
noortje.valk@bechtle.com

Marleen ter Keurs

Customer support

 

T +31 40 760 2861
marleen.terkeurs@bechtle.com

Anne Pennings

Customer support

 

T +31 40 760 2833
anne.pennings@bechtle.com

Semra Arici

Customer support

 

T +31 40 760 2842
semra.arici@bechtle.com

Sanne-van-der-Loo
Sanne van der Loo

Customer support

 

T +31 40 760 2827
sanne.vanderloo@bechtle.com

Nick Rossen

Customer support

 

T +31 40 760 2801
nick.rossen@bechtle.com

Michelle-van-Gilst_kontaktbild_NL
Michelle van Gilst

Customer support

 

T +31 40 760 2948
michelle.vangilst@bechtle.com

Tedde van der Heijden

Tedde van der Heijden

Customer support

 

T +31 40 760 2874
tedde.vanderheijden@bechtle.com

Sanne van Strijp

Sanne van Strijp

Customer support


T +31 40 760 2906

sanne.vanstrijp@bechtle.com

Imelda Zijlstra

Account Support

 

T +31 40 250 9083
imelda.zijlstra@bechtle.com

Noemy Wannemakers

Account Support

 

T +31 40 250 9024
noemy.wannemakers@bechtle.com

Ellen Adriaans

Account support


T +31 40 760 2902
ellen.adriaans@bechtle.com

Naomi van Dijk
Naomi van Dijk

Account Support

 


naomi.vandijk@bechtle.com

Evrim Ozavci
Evrim Ozavci

Account Support
 

T +31 40 760 2910
evrim.ozavci@bechtle.com

Romy Verhaegh

Romy Verhaegh

Talentpool

 

T +31 40 760 2870
romy.verhaegh@bechtle.com

Frans van Bree
Frans van Bree

Talentpool

 

T +31 40 760 2924
frans.vanbree@bechtle.com

Websitefoto-Veerle-Janssen-transparant
Veerle Jansen

Teamleider Sales Support Software

 

T +31 40 760 2858
veerle.jansen@bechtle.com

Ricardo Verberne

Sales Support Software

 

T +31 40 250 9042
ricardo.verberne@bechtle.com

michel-rowaan
Michel Rowaan

Sales Support Software

 

T +31 20 206 5390
michel.rowaan@bechtle.com

Cornelie Geerlofs

Sales Support Software

 

T +31 20 760 2824
cornelie.geerlofs@bechtle.com

Annelie Graat
Annelie Graat

Sales Support Software

 

T +31 20 760 2810
annelie.graat@bechtle.com

Anneloes Mollema
Anneloes Mollema

Sales Support Software

 

T +31 40 760 2932
anneloes.mollema@bechtle.com

Vincent van Renswouw
Vincent van Renswouw

Sales Support Software

 


vincent.vanrenswouw@bechtle.com

Administratie

Administratie

andras-sinkiewicz
Andras Sinkiewicz

Back Office Manager

 

T +31 40 760 2815
andras.sinkiewicz@bechtle.com

Jill van Melick

Jill van Melick

Administratief proces coordinator

 

T +31 40 250 9081
jill.vanmelick@bechtle.com

Esther Janssen

Esther Janssen

Administratief medewerker

 

T +31 40 250 9077
esther.janssen@bechtle.com

Website-foto-Marsha-van-der-Zeeuw-transparant

Marsha van der Zeeuw

Administratief medewerker

 

T +31 40 250 9072
marsha.vanderzeeuw@bechtle.com

Lieke van den Heuvel

Lieke van den Heuvel

Administratief medewerker

 

T +31 40 760 2811
lieke.vandenheuvel@bechtle.com

Anneke Peeters

Anneke Peeters

Administratief medewerker

 

T +31 40 250 9071
anneke.peeters@bechtle.com

Tenderdesk

Tenderdesk

Rob Cattenstart

Manager Tenderdesk

 

T +31 40 250 9056
rob.cattenstart@bechtle.com

cw21_kontaktbild_nadie-guyt-nl

Nadieh Guyt

Teamleider & Sr. Bidmanager

 

T +31 40 250 9052
nadieh.guyt@bechtle.com

Alwin Roijen

Bidmanager

 

T +31 40 706 2853
alwin.roijen@bechtle.com

Yassir Rahouti

Sr. Bidmanager

 

T +31 40 250 9057
yassir.rahouti@bechtle.com

Olaf van de Ven

Olaf van de Ven

Junior Bidmanager

 

T +31 650 819098
olaf.vandeven@bechtle.com

linda-van_kontaktbild_NL

Linda van Roosmalen

Bidmanager

 

T +31 40 250 9054
linda.vanroosmalen@bechtle.com

Mitchell Mommers

Junior Bidmanager

 

T +31 40 760 2835
mitchell.mommers@bechtle.com

Silvie Oostveen

Silvie Oostveen

Junior Bidmanager

 

T +31 611 655042
silvie.oostveen@bechtle.com

Jessie Gruijters

Jessie Gruijters

Junior Bidmanager

 

T +31 611 655042
jessie.gruijters@bechtle.com

Strategic Proposals

Strategic Proposals

Roger Heijligers

Teamleider Strategic Proposals

 

T +31 40 760 2806
roger.heijligers@bechtle.com

Carlo Coray

Strategic bid & tender specialist

 

T +31 40 250 9079
carlo.coray@bechtle.com

Remco Seuntjens

Business developer

 

T +31 40 250 9059
remco.seuntjens@bechtle.com

Geert Snelders

Geert Snelders

Business developer

 


geert.snelders@bechtle.com

Ricardo Neijts

Ricardo Neijts

Contract manager

 


ricardo.neijts@bechtle.com

Kristel-Matthijsen_kontaktbild_NL

Kristel Matthijssen

Tender coördinator

 

T +31 40 760 2831
kristel.matthijssen@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Nick-Pas_NL

Nick Pas

Tender coördinator

 

T +31 40 760 2912
nick.pas@bechtle.com

Lise-Traa

Lise Traa

Tender support

 

T +31 40 760 2867
lise.traa@bechtle.com

Sarah-Joosten

Sarah Joosten

Bid manager

 

T +31 40 760 2930
sarah.joosten@bechtle.com

Fleur Dielesen

Tender support

 

T +31 40 760 2904
fleur.dielesen@bechtle.com

Business Solutions

Business Solutions

Pecko Leenen

Pecko Leenen

Manager Business Solutions

 


pecko.leenen@bechtle.com

Joost van Lochem

Business consultant

 

T +31 40 250 9010
joost.vanlochem@bechtle.com

Website-foto-Dirk-de-Werdt-transparant

Dirk van de Werdt

Solution developer

 

T +31 40 250 9027
dirk.vandewerdt@bechtle.com

Mark van Dongen

Solution developer

 

T +31 40 250 9031
mark.vandongen@bechtle.com

anass_el_felly_kontaktbild

Anass Al Felly

Solution developer

 

T +31 40 760 2818
anass.alfelly@bechtle.com

Daniel Maelissa

Business consultant

 

T +31 40 250 9011
daniel.maelissa@bechtle.com

Websitefoto-Koen-Buis-transparant

Koen Buis

Business consultant

 

T +31 40 760 2873
koen.buis@bechtle.com

Rob van den Boomen

Solution developer

 

T +31 40 760 2829
rob.vandenboomen@bechtle.com

IT-Solutions

IT-Solutions

Iris-Cauwels-_kontaktbild_NL

Iris Cauwels

Head of solutions

 

T +31 40 250 9061
iris.cauwels@bechtle.com

Gijs van der Putten

Manager Partnerships & Communities

 

+31 40 250 9010
gijs.vanderputten@bechtle.com

Workspace

Dennis van Pinxten

Solution advisor workspace

 

T +31 40 250 9047
dennis.vanpinxten@bechtle.com

cw29_kontaktbild_robin-denissen

Robin Denissen

Solution advisor workspace

 

T +31 40 250 9043
robin.denissen@bechtle.com

Thijs Stobbelaar

Thijs Stobbelaar

AV consultant

 

T +31 40 250 9041
thijs.stobbelaar@bechtle.com

Website-foto-Aydin-Torunoglu-transparant

Aydin Torunoglu

Solution Advisor Audiovisual

 

T +31 40 760 2875
aydin.torunoglu@bechtle.com

Connectivity

Richard Snoeks

Consultant connectivity

 

T +31 40 250 9046
richard.snoeks@bechtle.com

cw21_kontaktbild_bas-pootjes-nl

Bas Pootjes

Advisor connectivity

 

T +31 40 760 2809
bas.pootjes@bechtle.com

Ritesh Colijn

Teamleider connectivity & datacenter

 

T +31 40 250 9048
ritesh.colijn@bechtle.com

Kevin van Houtum

Advisor connectivity

 

T +31 40 250 9044
kevin.vanhoutum@bechtle.com

Datacenter

Sander Hermans

Datacenter consultant

 

T +31 40 250 9017
sander.hermans@bechtle.com

Daan van Mol

Daan van Mol

Datacenter advisor

 

T +31 40 250 9049
daan.vanmol@bechtle.com

Software

Software

Business Development MS

Portretfoto-Bas-Bax-transparant

Bas Bax

Business developer software

 

T +31 40 760 2871
bas.bax@bechtle.com

robin-krimp

Robin Krimp 

Business developer software

 

T +31 40 760 2863
robin.krimp@bechtle.com

lauren-van-eijk_kontaktbild_NL

Laurens van Eijk

Business developer software

 

T +31 40 760 2952
laurens.vaneijk@bechtle.com

cw03_kontaktbild_NL_7_Mike_Krul

Mike Krul

Business developer software

 

T +31 40 760 2816
mike.krul@bechtle.com

Casper van de Ven

Business developer software

 

T +31 40 760 2839
casper.vandeven@bechtle.com

Websitefoto-Michiel-Koolen-transparant

Michiel Koolen

Business Developer Software

 

T +31 40 250 9053
michiel.koolen@bechtle.com

 

Gijs van den Heuvel

Gijs van den Heuvel

Business developer software

 


gijs.vandenheuvel@bechtle.com

Software Solutions

Jos Willemsen

Teamleider Software Solutions

 

T +31 40 760 2812
jos.willemsen@bechtle.com

TimterHaar

Tim ter Haar

Cloud consultant

 

T +31 40 760 2868
tim.terhaar@bechtle.com

Gino-van-essen

Gino van Essen

Cloud consultant

 

T +31 40 250 9045
gino.vanessen@bechtle.com

peter-berkers

Peter Berkers

Solution advisor

 

T +31 40 250 9019
peter.berkers@bechtle.com

Janneke Hoeben

Janneke Hoeben

IT asset management consultant

 

T +31 20 206 5390
janneke.hoeben@bechtle.com

Nicole Simons

Solution advisor datacenter software

 


nicole.simons@bechtle.com

Axel Brox

Solution advisor software

 

T +31 40 760 2838
axel.brox@bechtle.com

Patrick Voss

Patrick Voss

Solution advisor security

 

T +31 40 760 2915
patrick.voss@bechtle.com

Customer Service

Customer Service

Paul van Vlerken

Paul van Vlerken

Teamleider customer service

 

T +31 40 250 9092
paul.vanvlerken@bechtle.com

Rachel Lisman

Rachel Lisman

Customer service

 

T +31 40 250 9096
rachel.lisman@bechtle.com

Eva Bonekamp

Eva Bonekamp

Customer service

 

T +31 40 250 9093
eva.bonekamp@bechtle.com

Ankie Harks

Ankie Harks

Customer service

 

T +31 40 250 9098
ankie.harks@bechtle.com

Services

Services

Maarten Friesema

Head of services

 

T +31 40 250 9000
maarten.friesema@bechtle.com

Quality

EdoHemmes

Edo Hemmes

Integration manager teamlead

 

T +31 40 760 2862
edo.hemmes@bechtle.com

Lutijn de Kruijff

Data analist

 

T +31 40 760 2934
lutijn.dekruijff@bechtle.com

cw34_kontaktbil5

William van Esch

Functioneel beheerder topdesk

 

T +31 40 760 2814
william.vanesch@bechtle.com

Christel van Bommel

Functioneel beheerder topdesk

 

T +31 40 760 2894
christel.vanbommel@bechtle.com

Cas Geldtmeijer

Cas Geldtmeijer

Data analist

 


cas.geldtmeijer@bechtle.com

Service excellence

erik-triepels

Erik Triepels

Service Excellence manager

teamlead

T +31 40 760 2819
erik.triepels@bechtle.com

Paul van Vlerken

Paul van Vlerken

Teamleider customer service

 

T +31 40 250 9092
paul.vanvlerken@bechtle.com

Eva Bonekamp

Eva Bonekamp

Customer service

 

T +31 40 250 9093
eva.bonekamp@bechtle.com

Rachel Lisman

Rachel Lisman

Customer service

 

T +31 40 250 9096
rachel.lisman@bechtle.com

Website-foto-Timo-Danner-transparant

Timo Danner

Service delivery manager

 

T +31 40 250 9076
timo.danner@bechtle.com

Ilhan Uzun

Service delivery manager

 

T +31 40 760 2893
ilhan.uzun@bechtle.com

Ron Wiesbrock

Project manager

 

T +31 40 760 2856
ron.wiesbrock@bechtle.com

Anne van Leuken

Anne van Leuken

Junior project manager

 

T +31 629 659108
anne.vanleuken@bechtle.com

Joost Verstegen

Joost Verstegen

Customer success manager

 


joost.verstegen@bechtle.com

Jelske Stoop

Jelske Stoop 

Customer success manager

 

T +31 615 472572
jelske.stoop@bechtle.com

Arnold Teunissen

Arnold Teunissen

Service delivery manager

 

T +31 629 659104
arnold.teunissen@bechtle.com

Frank Bierens

Frank Bierens

Primair Procesmanager

 

T +31 629 659106
frank.bierens@bechtle.com

Staff

Rob-Stoop

Rob Stoop

Propositiemanager

 

T +31 62 186 9435
rob.stoop@bechtle.com

RobHengeveld

Rob Hengeveld

Consultant (extern)

 

T +31 40 250 9075
rob.hengeveld@bechtle.com

Recruitment

Recruitment

Rik-Evers

Rik Evers

Corporate recruiter

 

T +31 65 326 7499
rik.evers@bechtle.com

Laura de Bruijn

Laura de Bruijn

Corporate recruiter

 

T +31 629 659107
laura.debruijn@bechtle.com

HR

HR

Willie Evers

HR advisor

 

T +31 61 457 5777
willie.evers@bechtle.com

Saskia Eijsermans

HR development advisor

 

T +31 70 760 2813
saskia.eijsermans@bechtle.com

Marketing

Marketing

Niels Heijnen

Teamleider Marketing

 

T +31 40 250 9065
niels.heijnen@bechtle.com

Ellen Vermeulen

Branding specialist

 

T +31 40 250 9088
ellen.vermeulen@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Yvonne-Baltus_NL

Yvonne van Gorkum-Baltus

Campagne marketeer

 

T +31 40 760 2911
yvonne.vangorkum-baltus@bechtle.com

inge-pullens_kontaktbild_NL

Inge Pullens

Campagne marketeer

 

T +31 40 250 9089
inge.pullens@bechtle.com

Joris Hogervorst

Online marketeer

 


joris.hogervorst@bechtle.com