Bechtle_direct_NL_header

Bechtle direct Nederland

Bechtle direct is een toonaangevende IT partner voor de zakelijke markt. Ontdek ons uitgebreide assortiment en vind de ideale IT-oplossingen voor de wensen van jouw organisatie.

Bechtle direct Nederland

Meerenakkerplein 27

5652 BJ Eindhoven

Telefoon: +31 40 250-9000

Fax: +31 40 250-9099

E-mail: sales.direct-nl@bechtle.com

Routeplanner

Jean-Paul Bierens

Managing Director

Feiten.
  • 1998: opgericht
    2007: verhuizing van Son naar Eindhoven
    2007: 25+ medewerkers
    2008: start IT-Solutions Team
    2014: 50+ medewerkers
    2016: nieuw pand
    2018: 100+ medewerkers
    2018: nieuwe locatie in Breukelen geopend
    2019: 150+ medewerkers
    2019: uitbreiding locatie Eindhoven
Focus.
  • Europese inkoop. We denken verder dan nationale grenzen en hebben een internationaal sales team voor projecten die vragen om een internationale procurement strategie. Onze kantoren in 14 landen zijn aangesloten bij een geavanceerd logistiek netwerk.
  • Consulting op maat. Onze IT-specialisten ondersteunen je met deskundig (merk)onafhankelijk advies. Al je IT-oplossingen via één sterke IT-partner. Zowel binnen Nederland als daarbuiten.
  • Inkoop met bios®. Ons Bechtle Information & Ordering System (bios®) stroomlijnt en versnelt inkoopprocessen met raamovereenkomsten en overzichtelijk beheer. Zo bespaar je tijd en kosten. Neem contact met ons op en we bouwen jouw eigen bios® shop.

Neem gewoon contact met ons op:

MANAGEMENT

Office Management

Commercial

Public

ACCOUNT SUPPORT

Tenderdesk

Strategic Proposals

Business Solutions

IT-Solutions

Software

Customer Service

Services

Recruitment

HR

Marketing

Inkoop

Facilitair

MANAGEMENT

Management

Jean-Paul Bierens

Algemeen directeur

 

T  +31 40 250 9000
jean-paul.bierens@bechtle.com

Willem Wennekes

Head of Sales & Marketing

 

T +31 40 250 9000
willem.wennekes@bechtle.com

Maarten Friesema

Head of Service

 

T +31 40 250 9000
maarten.friesema@bechtle.com

Iris-Cauwels-_kontaktbild_NL

Iris Cauwels

Head of Solutions

 

T +31 40 250 9061
iris.cauwels@bechtle.com

Bart Roijakkers

Head of Strategy

 

T +31 40 250 9033
bart.roijakkers@bechtle.com

Office Management

Office Management

cw21_kontaktbild_karin-paardekooper-nl

Karin Paardekooper

Directiesecretaresse

 

T +31 40 250 9074
karin.paardekooper@bechtle.com

Websitefoto--Natasja-Klessens-transparant

Natasja Klessens

Secretaresse

 

T +31 40 250 9006
natasja.klessens@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Germaine-Timmerman_NL

Germaine Timmerman

Secretaresse

 

T +31 40 250 9008
germaine.timmerman@bechtle.com

Korine Bierens

 

 

T +31 40 250 9084
korine.bierens@bechtle.com

Michael-Haack-_kontaktbild_NL

Michael Haack

Werkplekbeheerder

 

T +31 40 760 2946
michael.haack@bechtle.com

Commercial

Commercial

cw38_kontaktbild_Mohcine-Zayou_NL

Mohcine Zayou

Sales manager

 

T +31 40 250 9050
mohcine.zayou@bechtle.com

Team SMB

Maftoe el Marajie

Teamleider SMB Eindhoven

 

T +31 40 250 9068
maftoe.elmarajie@bechtle.com

Stephen Alvares

Accountmanager SMB

 

T +31 40 250 9026
stephen.alvares@bechtle.com

Thijs Spaander

Accountmanager SMB

 

T +31 40 250 9014
thijs.spaander@bechtle.com

Peter van de Wouw

Accountmanager SMB

 

T +31 40 250 9016
peter.vandewouw@bechtle.com

kontaktbild-muster
Jasper Fahner

Accountmanager SMB

 


jasper.fahner@bechtle.com

Stefan-Rooth

Stefan Rooth

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2847
stefan.rooth@bechtle.com

Gijs van de Voort

Accountmanager SMB

 

T +31 40 250 9063
gijs.vandevoort@bechtle.com

DavidPhan

David Phan

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2846
david.phan@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Peter.Hendriks_NL

Peter Hendriks

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2914
peter.hendriks@bechtle.com

casper-brackel

Casper Brackel

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2860
casper.brackel@bechtle.com

Luc-Megens

Luc Megens

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2925
luc.megens@bechtle.com

rijad-muratovic

Rijad Muratovic

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2864
rijad.muratovic@bechtle.com

jelle-meijer_kontaktbild_NL

Jelle Meijer

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2931
jelle.meijer@bechtle.com

arash-kamardi

Arash Kamardi

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2874
arash.kamardi@bechtle.com

Website-foto-Erwin-van-den-Broek-transparant

Erwin van den Broek

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2876
erwin.vandenbroek@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Faissal-El-Hadjie_NL

Faissal El Hadji

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2913
faissal.elhadji@bechtle.com

StefanStofmeel
Stefan Stofmeel

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2866
stefan.stofmeel@bechtle.com

kontaktbild-muster
Ahmet Ozdemir

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2851
ahmet.ozdemir@bechtle.com

kontaktbild-muster
Vincent Alao

Accountmanager SMB

 

T +31 40 760 2821
vincent.alao@bechtle.com

Team Enterprise

Twan-van-Liempd_kontaktbild_NL

Twan van Liempd

Teamleider Enterprise

 

T +31 40 250 9066
twan.vanliempd@bechtle.com

 

Joseph de Koning

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9013
joseph.dekoning@bechtle.com

Mark Cuijpers

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9060
mark.cuijpers@bechtle.com

Alexander Teuling

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9085
alexander.teuling@bechtle.com

Bao Do

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9069
bao.do@bechtle.com

gert-van

Gert van Oudenallen

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9062
gert.vanoudenallen@bechtle.com

Sander-van-der-Aa

Sander van der Aa

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 250 9028
sander.vanderaa@bechtle.com

kontaktbild-muster

Miguel van Kol

Accountmanager Enterprise

 

T +31 40 760 2826
miguel.vankol@bechtle.com

Team Corporate

Peter van den Berg

Accountmanager Corporate

 

T +31 40 250 9036
peter.vandenberg@bechtle.com

Business Development

cw35_kontaktbild

Olaf Neven

Business developer & international business manager

T +31 40 250 9067
olaf.neven@bechtle.com

Public

Public
cw38_kontaktbild_Mohcine-Zayou_NL

Mohcine Zayou

Sales manager

 

T +31 40 250 9050
mohcine.zayou@bechtle.com

Team Government

Kees Janssen

Teamleider Government

 

T +31 40 250 9095
kees.janssen@bechtle.com

Website-foto-Aydin-Torunoglu-transparant

Aydin Torunoglu

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2875
aydin.torunoglu@bechtle.com

marjin-stevens_kontaktbild_NL

Marijn Stevens

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2865
marijn.stevens@bechtle.com

Ryan Koningsverdraag

Accountmanager Government

 

T +31 40 250 9034
ryan.koningsverdraag@bechtle.com

Websitefoto-Michiel-Koolen-transparant

Michiel Koolen

Accountmanager Government

 

T +31 40 250 9053
michiel.koolen@bechtle.com

kontaktbild-muster

Ruben op het Veld

Accountmanager Government

 

T +31 40 760 2807
ruben.ophetveld@bechtle.com

_Kelly-van-de-Laar_kontaktbild_NL

Kelly van de Laar

Business developer

 

T +31 40 760 2939
kelly.vandelaar@bechtle.com

Team Educatie

Thijs-Loverbos

Thijs Loverbos

Teamleider Educatie & Health

 

T +31 40 760 2857
thijs.loverbos@bechtle.com

Paul-Mohr

Paul Mohr

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 250 9094
paul.mohr@bechtle.com

Ruud Habraken

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 250 9038
ruud.habraken@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Emile-Van-De-Spijker_NL

Emile van de Spijker

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 760 2916
emile.vandespijker@bechtle.com

wladimi-goeloe_kontaktbild_NL

Wladimir Goeloe

Accountmanager Educatie

 

T +31 40 760 2836
wladimir.goeloe@bechtle.com

Wouter van Dijck

Accountmanager Public

 

T +31 40 760 2808
wouter.vandijck@bechtle.com

Team Health

Frank Jansen

Accountmanager Health

 

T +31 40 250 9037
frank.jansen@bechtle.com

Rob van den Boomen

Accountmanager Health

 

T +31 40 760 2829
rob.vandenboomen@bechtle.com

Silke-Melero_kontaktbild_NL
Silke Melero

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2834
silke.melero@bechtle.com

vasco-du-gardjin
Vasco du Gardijn

Accountmanager Health 

 

T +31 40 760 2842
vasco.dugardijn@bechtle.com

Team IWR

Bram van Orten

Accountmanager IWR

 

T +31 40 760 2832
bram.vanorten@bechtle.com

Kees Janssen

Accountmanager IWR

 

T +31 40 250 9095
kees.janssen@bechtle.com

Debbie van Geene

Accountmanager IWR

 

T +31 40 760 2838
debbie.vangeene@bechtle.com

Michelle Verrijth

Sales Support IWR

 

T +31 40 760 2837
michelle.verrijth@bechtle.com

 

ACCOUNT SUPPORT

Account Support
andras-sinkiewicz
Andras Sinkiewicz

Manager Account Support

 

T +31 40 760 2815
andras.sinkiewicz@bechtle.com

esther_groen_kontaktbild
Esther Groen

Account Support

 

T +31 40 760 2817
esther.groen@bechtle.com

Noemy Wannemakers

Account Support

 

T +31 40 250 9024
noemy.wannemakers@bechtle.com

Revilino-Tutupoly_kontaktbild_NL
Revilino Tutupoly

Account Support

 

T +31 40 760 2949
revilino.tutupoly@bechtle.com

cw25_kontaktbild_Arjan-Pura_NL
Arjan Pura

Account Support

 

T +31 40 760 2900
arjan.pura@bechtle.com

Marleen ter Keurs

Account Support

 

T +31 40 760 2861
marleen.terkeurs@bechtle.com

Sanne-van-der-Loo
Sanne van der Loo

Account Support

 

T +31 40 760 2827
sanne.vanderloo@bechtle.com

Noortje-Valk
Noortje Valk

Account Support

 

T +31 40 760 2828
noortje.valk@bechtle.com

johnny-wan_kontaktbild_NL
Johnny Wan

Account Support

 

T +31 40 760 2825
johnny.wan@bechtle.com

Bodi-Greefhorst
Bodi Greefhorst

Account Support

 

T +31 40 760 2927
bodi.greefhorst@bechtle.com

Michelle-van-Gilst_kontaktbild_NL
Michelle van Gilst

Account Support

 

T +31 40 760 2948
michelle.vangilst@bechtle.com

Website-foto-Marsha-van-der-Zeeuw-transparant

Marsha van der Zeeuw

Account Support

 

T +31 40 250 9072
marsha.vanderzeeuw@bechtle.com

Imelda Zijlstra

Account Support

 

T +31 40 250 9083
imelda.zijlstra@bechtle.com

Jill van Melick

Account Support

 

T +31 40 250 9081
jill.vanmelick@bechtle.com

cw34_kontaktbild3

Esther Janssen

Account Support

 

T +31 40 250 9077
esther.janssen@bechtle.com

kontaktbild-muster-weiblich

Semra Arici

Account Support

 

T +31 40 760 2842
semra.arici@bechtle.com

kontaktbild-muster

Denzell van Herpen

Account Support

 

T +31 40 760 2803
denzell.vanherpen@bechtle.com

kontaktbild-muster

Nick Rossen

Account Support

 

T +31 40 760 2801
nick.rossen@bechtle.com

Tenderdesk

Tenderdesk

Rob Cattenstart

Teamleider Tenderdesk

 

T +31 40 250 9056
rob.cattenstart@bechtle.com

Alwin Roijen

Bid manager

 

T +31 40 706 2853
alwin.roijen@bechtle.com

Yassir Rahouti

Bid manager

 

T +31 40 250 9057
yassir.rahouti@bechtle.com

cw21_kontaktbild_nadie-guyt-nl

Nadieh Guyt

Bid manager

 

T +31 40 250 9052
nadieh.guyt@bechtle.com

kontaktbild-muster-weiblich

Sabine Joppe

Bid manager

 

T +31 40 760 2584
sabine.joppe@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Jimmy-Kort_NL

Jimmy Kort

Bid manager

 

T +31 40 760 2918
jimmy.kort@bechtle.com

linda-van_kontaktbild_NL

Linda van Roosmalen

Bid manager

 

T +31 40 250 9054
linda.vanroosmalen@bechtle.com

jorn-derks

Jorn Derks

Bid manager

 

T +31 40 760 2869
jorn.derks@bechtle.com

Strategic Proposals

Strategic Proposals

Bart Roijakkers

Head of Strategy

 

T +31 40 250 9033
bart.roijakkers@bechtle.com

Carlo Coray

Strategic bid & tender specialist

 

T +31 40 250 9079
carlo.coray@bechtle.com

kontaktbild-muster

Roger Heijligers

Teamleider Strategic Proposals

 

T +31 40 760 2806
roger.heijligers@bechtle.com

Remco Seuntjens

Business developer

 

T +31 40 250 9059
remco.seuntjens@bechtle.com

Kristel-Matthijsen_kontaktbild_NL

Kristel Matthijssen

Tender coördinator

 

T +31 40 760 2831
kristel.matthijssen@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Nick-Pas_NL

Nick Pas

Tender coördinator

 

T +31 40 760 2912
nick.pas@bechtle.com

Lise-Traa

Lise Traa

Tender support

 

T +31 40 760 2867
lise.traa@bechtle.com

Sarah-Joosten

Sarah Joosten

Bid manager

 

T +31 40 760 2930
sarah.joosten@bechtle.com

Business Solutions

Business Solutions

Niels van Gaal

Manager Business Solutions

 

T +31 40 250 9032
niels.vangaal@bechtle.com

Hans Pagels

Business consultant

 

T +31 40 250 9042
hans.pagels@bechtle.com

Joost van Lochem

Business consultant

 

T +31 40 250 9010
joost.vanlochem@bechtle.com

Website-foto-Dirk-de-Werdt-transparant

Dirk van de Werdt

Solution developer

 

T +31 40 250 9027
dirk.vandewerdt@bechtle.com

Mark van Dongen

Solution developer

 

T +31 40 250 9031
mark.vandongen@bechtle.com

anass_el_felly_kontaktbild

Anass Al Felly

Solution developer

 

T +31 40 760 2818
anass.alfelly@bechtle.com

Daniel Maelissa

Business consultant

 

T +31 40 250 9011
daniel.maelissa@bechtle.com

IT-Solutions

IT-Solutions

Iris-Cauwels-_kontaktbild_NL

Iris Cauwels

Head of solutions

 

T +31 40 250 9061
iris.cauwels@bechtle.com

Gijs van der Putten

Manager IT-solutions

 

+31 40 250 9010
gijs.vanderputten@bechtle.com

Workspace

Robin van der Kuijl

HP workspace advisor

 

T +31 40 250 9022
robin.vanderkuijl@bechtle.com

Websitefoto-Koen-Buis-transparant

Koen Buis

Workspace consultant

 

T +31 40 760 2873
koen.buis@bechtle.com

Dennis van Pinxten

Solution advisor workspace

 

T +31 40 250 9047
dennis.vanpinxten@bechtle.com

kontaktbild-muster

Thijs Stobbelaar

AV consultant

 

T +31 40 250 9041
thijs.stobbelaar@bechtle.com

Connectivity

Richard Snoeks

Consultant connectivity

 

T +31 40 250 9046
richard.snoeks@bechtle.com

cw21_kontaktbild_bas-pootjes-nl

Bas Pootjes

Advisor connectivity

 

T +31 40 760 2809
bas.pootjes@bechtle.com

Ritesh Colijn

Teamleider connectivity & datacenter

 

T +31 40 250 9048
ritesh.colijn@bechtle.com

Kevin van Houtum

Advisor connectivity

 

T +31 40 250 9044
kevin.vanhoutum@bechtle.com

Software

Jos Willemsen

Teamleider Software & Workspace

 

T +31 40 760 2812
jos.willemsen@bechtle.com

TimterHaar

Tim ter Haar

Cloud consultant

 

T +31 40 760 2868
tim.terhaar@bechtle.com

kontaktbild-muster

Gino van Essen

Cloud consultant

 

T +31 40 250 9045
gino.vanessen@bechtle.com

peter-berkers

Peter Berkers

Solution advisor

 

T +31 40 250 9019
peter.berkers@bechtle.com

Datacenter

Marlon de Beet

Datacenter consultant

 

T +31 40 760 2811
marlon.debeet@bechtle.com

Sander Hermans

Datacenter advisor

 

T +31 40 250 9017
sander.hermans@bechtle.com

cw34_kontaktbild2

Daan van Mol

Datacenter advisor

 

T +31 40 250 9049
daan.vanmol@bechtle.com

Security

cw34_kontaktbild4

Joris Rooijackers

Solution advisor security

 

T +31 40 760 2813
joris.rooijackers@bechtle.com

Software

Software

Customer Experience

Sales Support

Tom-Hanssen
Tom Hanssen

Sales Support 
 

T +31 40 760 2936
tom.hanssen@bechtle.com

anneloes_mollema_kontaktbild
Anneloes Mollema

Sales Support

 

T +31 40 760 2810
anneloes.mollema@bechtle.com

Websitefoto-Veerle-Janssen-transparant
Veerle Jansen

Sales Support 
 

T +31 40 760 2858
veerle.jansen@bechtle.com

Tolga-Kus
Tolga Kus

Sales Support 
 

T +31 40 760 2924
tolga.kus@bechtle.com

michel-rowaan

Michel Rowaan

Sales Support

 

T +31 20 206 5390
michel.rowaan@bechtle.com

kontaktbild-muster-weiblich

Cornelie Geerlofs

Sales Support

 

T +31 20 760 2824
cornelie.geerlofs@bechtle.com

Business Development

Portretfoto-Bas-Bax-transparant

Bas Bax

Business developer software

 

T +31 40 760 2871
bas.bax@bechtle.com

cw46_kontaktbild_NL24_Daniel_Nellestijn

Daniel Nellestijn

Business developer software

 

T  +31 65 495 2197
daniel.nellestijn@bechtle.com

robin-krimp

Robin Krimp 

Business developer software

 

T +31 40 760 2863
robin.krimp@bechtle.com

cw38_kontaktbild_Rick-Maes_NL

Rick Maes

Business developer software

 

T +31 40 760 2917
rick.maes@bechtle.com

Yvo-Kuiken

Yvo Kuiken

Business developer software

 

T +31 40 760 2845
yvo.kuiken@bechtle.com

Martin Sponselee 

Business developer software

 

T +31 40 760 2897
martin.sponselee@bechtle.com

lauren-van-eijk_kontaktbild_NL

Laurens van Eijk

Business developer software

 

T +31 40 760 2952
laurens.vaneijk@bechtle.com

cw03_kontaktbild_NL_7_Mike_Krul

Mike Krul

Business developer software

 

T +31 40 760 2816
mike.krul@bechtle.com

kontaktbild-muster

Casper van de Ven

Business developer software

 

T +31 40 760 2839
casper.vandeven@bechtle.com

Janneke Hoeben

IT asset management consultant

 

T +31 20 206 5390
janneke.hoeben@bechtle.com

Customer Service

Customer Service

Paul van Vlerken

Customer service

 

T +31 40 250 9092
paul.vanvlerken@bechtle.com

Rachel Lisman

Customer service

 

T +31 40 250 9096
rachel.lisman@bechtle.com

cw21_kontaktbild_eva-bonekamp-nl

Eva Bonekamp

Customer service

 

T +31 40 250 9093
eva.bonekamp@bechtle.com

Services

Services

Rob-Stoop

Rob Stoop

Propositiemanager

 

T +31 62 186 9435
rob.stoop@bechtle.com

erik-triepels

Erik Triepels

Excellence manager

 

T +31 40 760 2819
erik.triepels@bechtle.com

Website-foto-Timo-Danner-transparant

Timo Danner

Service delivery manager

 

T +31 40 250 9076
timo.danner@bechtle.com

EdoHemmes

Edo Hemmes

Integration manager

 

T +31 40 760 2862
edo.hemmes@bechtle.com

cw34_kontaktbil5

William van Esch

Functioneel beheerder topdesk

 

T +31 40 760 2814
william.vanesch@bechtle.com

Bas-Lourinho-da-Silva

Bas Lourinho da Silva

Functioneel beheerder topdesk

 

T +31 40 760 2922
bas.lourinhodasilva@bechtle.com

Lutijn-de-Kruijff

Lutijn de Kruijff

Data analist

 

T +31 40 760 2934
lutijn.dekruijff@bechtle.com

inge-teklenburg

Inge Teklenburg

KAM coördinator

 

T +31 40 760 2887
inge.teklenburg@bechtle.com

kontaktbild-muster

Ilhan Uzun

Service delivery manager

 

T +31 40 760 2893
ilhan.uzun@bechtle.com

Recruitment

Recruitment

Rik-Evers

Rik Evers

Corporate recruiter

 

T +31 65 326 7499
rik.evers@bechtle.com

HR

HR

Willie Evers

HR advisor

 

T +31 61 457 5777
willie.evers@bechtle.com

kontaktbild-muster-weiblich

Suzie Schuurman

Senior Management Advisor

 

T +31 40 760 2890
suzie.schuurman@bechtle.com

Marketing

Marketing

Niels Heijnen

Teamleider Marketing

 

T +31 40 250 9065
niels.heijnen@bechtle.com

Ellen Vermeulen

Marketeer

 

T +31 40 250 9088
ellen.vermeulen@bechtle.com

Erik Koolen

Marketeer