NL | Nederlands
PUBLIEKE SECTOR.

Bechtle voor de publieke sector.

Wil je meer informatie over ons Public Team?

Neem contact op met Joep Peters.

Al meer dan 30 jaar zijn we de vaste IT-partner voor een groot aantal organisaties in de publieke sector. Van werkplek tot complete netwerkinfrastructuur. En van kantoorapplicatie tot security management. Met oog voor detail bouwen we aan een goede relatie met onze public klanten. Een samenwerking voor lange termijn.

 

Bechtle direct is een onderdeel van de Europees vertegenwoordigde, beursgenoteerde IT-wederverkoper Bechtle AG.

Website-foto-Joep-Peters

 

Joep Peters

Business Developer Public

 

T +31 40 250 9030

joep.peters@bechtle.com

Tenderdesk

De Tenderdesk van Bechtle is een van de meest ervaren tenderdesks van Nederland en verwerkt ruim 100 aanbestedingen per jaar. Vanuit partnership met onze klanten komen we steeds weer tot de juiste oplossing. Door goed te luisteren naar de wensen. Door kwaliteit voorop te stellen. En door merkonafhankelijkheid.

 

Wil je weten hoe je een efficiënte aanbesteding schrijft? Onze Tenderdesk heeft de kennis in huis om je te voorzien van advies, toegespitst op de branche waar je werkzaam bent.

Kennis van de publieke sector

Een uitgebreid team Accountmanagers Public staat voor je klaar. Accountmanagers met kennis van onder andere centrale en lokale overheden, educatie en gezondheidsinstellingen. Met dit kennisteam geven we invulling aan de wensen en eisen van al deze publieke instellingen. Zo kunnen we er bijvoorbeeld voor zorgen dat oplossingen voldoen aan wettelijke normen die in jouw branche van toepassing zijn en dat apparatuur getempesteerd wordt geleverd.

 

Bechtle is merkonafhankelijk, daardoor ben je verzekerd van objectief advies.

Bios portal

Onze bios® portal is zo ontworpen, dat het de inkoopprocessen van onze klanten makkelijker maakt. Door de koppeling van ons systeem aan dat van ziekenhuizen, scholen, gemeentes of andere organisaties, hoeft veel informatie bijvoorbeeld niet meer over te worden getypt.

 

Bechtle ontzorgt met diverse IT-diensten. Informeer naar de mogelijkheden!

Het verlagen van de Total Cost of Ownership (TCO) is een van de belangrijkste wensen van onze public klanten. En daarmee is het een van de specialiteiten van Bechtle geworden. Zo weten we dat puur kijken naar een lage inkoopprijs een vertekend beeld kan geven. Een voorbeeld. Een organisatie bestelt 200 nieuwe werkplekken.

 

De leverancier levert de hardware keurig af in de originele verpakking van de fabrikant. De apparatuur is weliswaar conform afspraak geleverd, alleen nu staat het hele pand vol lege dozen! En waar gaat de oude hardware eigenlijk heen? Om over het veilig verwijderen van de data op die oude apparatuur nog maar te zwijgen. Het is dus goed om vooraf ook die zaken goed te bekijken. En er een goede oplossing voor te vinden.

Public

Health

Tenderdesk

Public

Website-foto-Joep-Peters

Joep Peters

Business Developer Public

 

T +31 40 250 9030

joep.peters@bechtle.com

 

next_cms_kontaktbilder_Paul_Mohr.png

Paul Mohr

Account Manager Public

 

T +31 40 250 9030

paul.mohr@bechtle.com

next_cms_kontaktbilder_Michiel_Koolen.png

Michiel Koolen

Account Manager Public

 

T +31 40 250 9030

michiel.koolen@bechtle.com

 

cw03_kontaktbild_NL_9.png

Ryan Koningsverdraag

Account Manager Public

 

+31 40 250 9034

ryan.koningsverdraag@bechtle.com

 

cw03_kontaktbild_NL_15.png

Noël van de Laar

Account Manager Public

 

T +31 40 250 9030
noel.vandelaar@bechtle.com

 

next_cms_kontaktbilder_Ruud_Habraken.png

Ruud Habraken

Account Manager Educatie en Lokale Overheid

 

T +31 40 250 9030

ruud.habraken@bechtle.com

 

next_cms_kontaktbilder_Bart_Roijakkers.png

Bart Roijakkers

Sales Manager Strategic Proposals

 

T +31 40 250 9030
bart.roijakkers@bechtle.com

Website-foto-Bram-van-Orten

Bram van Orten

Account Manager IWR

 

T +31 40 760 2832

bram.vanorten@bechtle.com

 

next_cms_kontaktbilder_Kees_Janssen.png

Kees Janssen

Account Manager IWR

 

T +31 40 250 9030
kees.janssen@bechtle.com

cw03_kontaktbild_NL_14.png

Debbie van Geene

Sales Support IWR

 

T +31 40 760 2838

debbie.vangeene@bechtle.com

cw03_kontaktbild_NL_6.png

Michelle Verrijth

Sales Support IWR

 

T +31 40 760 2837

michelle.verrijth@bechtle.com

Health

next_cms_kontaktbilder_Mark_van-Dongen.png

Mark van Dongen

Teamleider/ Account Manager Health

 

T +31 40 250 9030

mark.vandongen@bechtle.com

next_cms_kontaktbilder_Frank_Jansen.png

Frank Jansen

Account Manager Health

 

T +31 40 250 9030

frank.jansen@bechtle.com

Website-foto-Majca-Noordzij

Majca Noordzij

Account Manager Health

 

T +31 40 250 9030
majca.noordzij@bechtle.com

next_cms_Rob_van_den_Boomen

Rob van den Boomen

Account Manager Health

 

T +31 40 250 9000

rob.vandenboomen@bechtle.com

 

Tenderdesk

Website-foto-Rob-Cattenstart

Rob Cattenstart

Manager Tenderdesk

 

T +31 40 250-9030

rob.cattenstart@bechtle.com

next_cms_kontaktbilder_Yassir_Rahouti.png

Yassir Rahouti

Bid Manager

 

T +31 40 250-9030

yassir.rahouti@bechtle.com

 

next_cms_kontaktbilder_Esther_Beetz.png

Esther Beetz

Bid Manager

 

T +31 40 250-9030

esther.beetz@bechtle.com

 

next_cms_Susan_Hardeman

Susan Hardeman

Bid Manager

 

T +31 40 760 2854
susan.hardeman@bechtle.com

next_cms_kontaktbilder_Alwin_Rooljen.png

Alwin Roijen

Bid Manager

 

T +31 40 706 2853
alwin.roijen@bechtle.com

cw21_kontaktbild_danielle-wiegers-nl

Daniëlle Wiegers

Senior Bid Manager

 

T +31 40 250 9054

danielle.wiegers@bechtle.com

cw21_kontaktbild_nadie-guyt-nl

Nadieh Guyt

Bid Manager

 

T +31 40 250 9052
nadieh.guyt@bechtle.com