Netwerkverbindingen

Filters

Filteren op:

Prijs van
tot

Tonen

3231

Fabrikant nr.: QSFPH40GCU5M

Bechtle-Nr.: 4291307

Producttype: Patchkabel QSFP+

324,00

Brutoprijs: € 392,04 Incl. € 68,04 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: QSFP40GPC5M

Bechtle-Nr.: 4287777

Producttype: Patchkabel QSFP+

309,00

Brutoprijs: € 373,89 Incl. € 64,89 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: 7100043584

Bechtle-Nr.: 4287043

Producttype: SFP+ patchkabels

182,50

Brutoprijs: € 220,83 Incl. € 38,33 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 53334.1OM5

Bechtle-Nr.: 4285751

Producttype: Glasvezelkoppeling

5,55

Brutoprijs: € 6,72 Incl. € 1,17 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: O0318.1OM5

Bechtle-Nr.: 4277559

Aansluitingen: SC | SC, Kabellengte: 1 m, Diameter kern / binnenmantel: 50 µm, Glasvezeltype: OM5

23,95

Brutoprijs: € 28,98 Incl. € 5,03 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: O0323.1OM5

Bechtle-Nr.: 4277553

Aansluitingen: LC | SC, Kabellengte: 1 m, Diameter kern / binnenmantel: 50 µm, Glasvezeltype: OM5

23,95

Brutoprijs: € 28,98 Incl. € 5,03 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: 43302

Bechtle-Nr.: 4276170

Producttype: RJ45-patchpanels

20,55

Brutoprijs: € 24,87 Incl. € 4,32 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: QSFP4X10GAO3

Bechtle-Nr.: 4272269

Producttype: Patchkabel QSFP+

667,00

Brutoprijs: € 807,07 Incl. € 140,07 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: 37667SW.1M

Bechtle-Nr.: 4265235

Producttype: RJ45-patchpanels

119,50

Brutoprijs: € 144,60 Incl. € 25,10 btw

Levertijd 5 werkdagen.

Fabrikant nr.: 12984

Bechtle-Nr.: 4262063

Categorie: Cat6, Kabellengte: 305 m, Kleur: grijs, Gebruik per meter: Massief - ter installatie, Afscherming: U/UTP

217,00

Brutoprijs: € 262,57 Incl. € 45,57 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: SFP10GAC10M

Bechtle-Nr.: 4259238

Producttype: SFP+ patchkabels

329,00

Brutoprijs: € 398,09 Incl. € 69,09 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: 4257542

Bechtle-Nr.: 4257542

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 7,5 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

20,57

Brutoprijs: € 24,89 Incl. € 4,32 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257541

Bechtle-Nr.: 4257541

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 5 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

16,57

Brutoprijs: € 20,05 Incl. € 3,48 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257540

Bechtle-Nr.: 4257540

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 3 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

14,58

Brutoprijs: € 17,64 Incl. € 3,06 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257539

Bechtle-Nr.: 4257539

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 20 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

44,68

Brutoprijs: € 54,06 Incl. € 9,38 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257538

Bechtle-Nr.: 4257538

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 2 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

13,59

Brutoprijs: € 16,44 Incl. € 2,85 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257530

Bechtle-Nr.: 4257530

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 15 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

34,28

Brutoprijs: € 41,48 Incl. € 7,20 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257529

Bechtle-Nr.: 4257529

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 10 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

23,86

Brutoprijs: € 28,87 Incl. € 5,01 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257528

Bechtle-Nr.: 4257528

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 1,5 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

12,59

Brutoprijs: € 15,23 Incl. € 2,64 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4257527

Bechtle-Nr.: 4257527

Categorie: Cat.6A, Kabellengte: 1 m, Kleur: zwart, Afscherming: S/FTP (PIMF), Bezetting: 1:1

11,60

Brutoprijs: € 14,04 Incl. € 2,44 btw

Op voorraad.