StarTech J4858CST SFP Module 10-pack (J4858C10PKST)

  • Fabrikant-nr.: J4858C10PKST
  • Bechtle nr.: 4392917
  • Gegevensoverdrachtssnelheid: 1250 Mbit/s
  • Bereik: 550 m
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Multimode
  • Golflengte: 850 nm

314,00

Brutoprijs: € 379,94 incl. € 65,94 btw

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Op voorraad.
Nog maar enkele exemplaren op voorraad, eventueel ook langere levertijd.

StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

314,00

Accessoires kopen StarTech J4858CST SFP Module 10-pack

Vergelijkbare producten voor