GETT InduProof Adv Touch Sili. Keyboard
| Product |
|---|
| Product type | Keyboard (special applications) |
| Manufacturer’s warranty | 4-year bring-in (see manufacturer's website for details) |
| Connectivity |
|---|
| Connection type | Wired |
| Connectors | 1 x USB Type-A |
| Design |
|---|
| Colour | Grey |
| Security |
|---|
| Protection rating | IP68 (dust and water-tight) |
| Optical properties |
|---|
| Resolution (max.) | 500 dpi |
| Special features |
|---|
| Special features | Washable, Disinfectable, Integrated touchpad, Silicone keyboard, Optional VESA mounting |
| Physical properties |
|---|
| Cable length | 1.8 m |
| Dimensions (W x H x D) | 340 x 16 x 165 mm |
| Weight | 0.800 kg |
| Version |
|---|
| Version | German |