FO Duplex Patch Cable 50/125µ LC-ST 5m (50FIBLCST5)

  • Fabrikant-nr.: 50FIBLCST5
  • Bechtle-nr.: 959917
  • Aansluitingen: LC | ST
  • Kabellengte: 5 m
  • Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype: OM2
  • Fabrieksgarantie: 30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

35,65

Brutoprijs: € 43,14 incl. € 7,49 btw

Verzendkosten
zijn opgeslagen in jouw account.
Op voorraad.
Nog maar enkele exemplaren op voorraad, eventueel ook langere levertijd.

FO Duplex Patch Cable 50/125µ LC-ST 5m

35,65

Accessoires kopen FO Duplex Patch Cable 50/125µ LC-ST 5m

Vergelijkbare producten voor