FO Duplex Patch Cable LC-ST 50/125µ 1m (46490)

  • Fabrikant-nr.: 46490
  • Bechtle-Nr.: 4374303
  • Aansluitingen: LC | ST
  • Kabellengte: 1 m
  • Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype: OM2

10,95

Brutoprijs: € 13,25 incl. € 2,30 btw

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Levertijd 4 werkdagen.

FO Duplex Patch Cable LC-ST 50/125µ 1m

10,95

Accessoires kopen

Onze bestsellers


Vergelijkbare producten voor FO Duplex Patch Cable LC-ST 50/125µ 1m