HP PremierFlex 1 m OM4 LC/LC 2f kábel (QK732A)

  • Gyártói sz.: QK732A
  • Bechtle-sz.: 766098
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál típusa: OM4

19 780,00

Bruttó ár: 25 121,00 Ft 5 341,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

HP PremierFlex 1 m OM4 LC/LC 2f kábel

19 780,00

Kiegészítők összeállítása HP PremierFlex 1 m OM4 LC/LC 2f kábel

Alternatív termékek ehhez