HP PremierFlex 2 m OM4 LC/LC 2f kábel (QK733A)

  • Gyártói sz.: QK733A
  • Bechtle-sz.: 733185
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál típusa: OM4

20 760,00

Bruttó ár: 26 365,00 Ft 5 605,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

HP PremierFlex 2 m OM4 LC/LC 2f kábel

20 760,00

Kiegészítők összeállítása HP PremierFlex 2 m OM4 LC/LC 2f kábel

Alternatív termékek ehhez