HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 0,5m (AJ833A)

  • Gyártói sz.: AJ833A
  • Bechtle-sz.: 649648
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 0,5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3

15 160,00

Bruttó ár: 19 253,00 Ft 4 093,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 0,5m

15 160,00

Kiegészítők összeállítása HPE opt. duplex patchkábel LC-LC 0,5m

Alternatív termékek ehhez