Opt. duplex patchkáb. LC-LC 2 m 50µ (4342701)

  • Gyártói sz.: 4342701
  • Bechtle-sz.: 4342701
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

10 452,00

Bruttó ár: 13 274,00 Ft 2 822,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkáb. LC-LC 2 m 50µ

10 452,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-LC 2 m 50µ

Alternatív termékek ehhez