Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ (617274)

  • Gyártói sz.: 617274
  • Bechtle-sz.: 617274
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

11 670,00

Bruttó ár: 14 821,00 Ft 3 151,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ

11 670,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-ST 5m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez