Opt. duplex patchkáb. ST-ST 50/125µ 1 m (911852)

  • Gyártói sz.: 911852
  • Bechtle-sz.: 911852
  • Csatlakozók: ST | ST
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

8 460,00

Bruttó ár: 10 744,00 Ft 2 284,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkáb. ST-ST 50/125µ 1 m

8 460,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. ST-ST 50/125µ 1 m

Alternatív termékek ehhez