Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ (4213985)

  • Gyártói sz.: 4213985
  • Bechtle-sz.: 4213985
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

8 648,00

Bruttó ár: 10 983,00 Ft 2 335,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ

8 648,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 2m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez