Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 5 m (4267794)

  • Gyártói sz.: 4267794
  • Bechtle-sz.: 4267794
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM5
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

12 233,00

Bruttó ár: 15 536,00 Ft 3 303,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 5 m

12 233,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 50/125µ 5 m

Alternatív termékek ehhez