Opt. duplex patchkábel LC-LC 9/125µ 5m (4342344)

  • Gyártói sz.: 4342344
  • Bechtle-sz.: 4342344
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 5 m
  • Szál átmérője: 9/125 µm (Singlemode)
  • Szál típusa: OS2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

7 175,00

Bruttó ár: 9 112,00 Ft 1 937,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-LC 9/125µ 5m

7 175,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-LC 9/125µ 5m

Alternatív termékek ehhez