Opt. duplex patchkábel LC-SC 2m 50/125µ (4214103)

  • Gyártói sz.: 4214103
  • Bechtle-sz.: 4214103
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM3
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

5 175,00

Bruttó ár: 6 572,00 Ft 1 397,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-SC 2m 50/125µ

5 175,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-SC 2m 50/125µ

Alternatív termékek ehhez