Opt. duplex patchkábel LC-SC 9µ 1 m (605143)

  • Gyártói sz.: 605143
  • Bechtle-sz.: 605143
  • Csatlakozók: LC | SC
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 9/125 µm (Singlemode)
  • Szál típusa: OS2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

6 655,00

Bruttó ár: 8 452,00 Ft 1 797,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-SC 9µ 1 m

6 655,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-SC 9µ 1 m

Alternatív termékek ehhez