Opt. duplex patchkábel LC-ST 2 m 9µ (605221)

  • Gyártói sz.: 605221
  • Bechtle-sz.: 605221
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 9/125 µm (Singlemode)
  • Szál típusa: OS1/OS2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

7 807,00

Bruttó ár: 9 915,00 Ft 2 108,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-ST 2 m 9µ

7 807,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-ST 2 m 9µ

Alternatív termékek ehhez