Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 1 m (617252)

  • Gyártói sz.: 617252
  • Bechtle-sz.: 617252
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 1 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM2
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

2 871,00

Bruttó ár: 3 646,00 Ft 775,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 1 m

2 871,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 1 m

Alternatív termékek ehhez