Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 3 m (757681)

  • Gyártói sz.: 757681
  • Bechtle-sz.: 757681
  • Csatlakozók: LC | ST
  • Kábel hossza: 3 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

10 290,00

Bruttó ár: 13 068,00 Ft 2 778,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
hozzá vannak rendelve felhasználói fiókjához.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 3 m

10 290,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel LC-ST 50µ 3 m

Alternatív termékek ehhez