Opt. duplex patchkábel SC-SC 50µ 0,5 m (723779)

  • Gyártói sz.: 723779
  • Bechtle-sz.: 723779
  • Csatlakozók: SC | SC
  • Kábel hossza: 0,5 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

7 734,00

Bruttó ár: 9 822,00 Ft 2 088,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel SC-SC 50µ 0,5 m

7 734,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel SC-SC 50µ 0,5 m

Alternatív termékek ehhez