Opt. duplex patchkábel ST-ST 50µ 2 m (911853)

  • Gyártói sz.: 911853
  • Bechtle-sz.: 911853
  • Csatlakozók: ST | ST
  • Kábel hossza: 2 m
  • Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode)
  • Szál típusa: OM4
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia (Bring-In)

9 526,00

Bruttó ár: 12 098,00 Ft 2 572,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
Szállítható: 5 napon belül.

Opt. duplex patchkábel ST-ST 50µ 2 m

9 526,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkábel ST-ST 50µ 2 m

Alternatív termékek ehhez