Hálózati kapcsolat

Szűrés:

Ár -tól
Ft
-ig
Ft
Több szűrő megjelenítése Kevesebb szűrő megjelenítése

Megjelenítés

933 Találat

Gyártói sz.: 4486172

Bechtle sz.: 4486172

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 0,25 m, Szín: Narancssárga, Árnyékolás: S/FTP (PIMF), Kiosztás: 1:1

2 747,00

Bruttó ár: 3 489,00 Ft beleértve 742,00 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 6ASPAT10MBL

Bechtle sz.: 4471075

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 10 m, Szín: Kék, Árnyékolás: F/FTP, Kiosztás: 1:1

24 360,00

Bruttó ár: 30 937,00 Ft beleértve 6 577,00 Ft ÁFA.

Raktáron.

Gyártói sz.: 6ASPAT7MBL

Bechtle sz.: 4471074

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 7 m, Szín: Kék, Árnyékolás: F/FTP, Kiosztás: 1:1

17 460,00

Bruttó ár: 22 174,00 Ft beleértve 4 714,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: 6ASPAT5MBL

Bechtle sz.: 4470986

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 5 m, Szín: Kék, Árnyékolás: F/FTP, Kiosztás: 1:1

12 760,00

Bruttó ár: 16 205,00 Ft beleértve 3 445,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: 450FBLCLC7

Bechtle sz.: 4466975

Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 7 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4

15 000,00

Bruttó ár: 19 050,00 Ft beleértve 4 050,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: 450FBLCLC15

Bechtle sz.: 4466972

Csatlakozók: LC - LC, Kábel hossza: 15 m, Szál átmérője: 50/125 µm (Multimode), Szál típusa: OM4

22 380,00

Bruttó ár: 28 423,00 Ft beleértve 6 043,00 Ft ÁFA.

Raktáron.

Gyártói sz.: QSFP4SFP10C5

Bechtle sz.: 4459542

Termék típusa: Patchkábel QSFP+/SFP+

205 500,00

Bruttó ár: 260 985,00 Ft beleértve 55 485,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: QSFP4X10GAO5

Bechtle sz.: 4459534

Termék típusa: Patchkábel QSFP+/SFP+

336 750,00

Bruttó ár: 427 673,00 Ft beleértve 90 923,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: QSFP4X10AO15

Bechtle sz.: 4459525

Termék típusa: Patchkábel QSFP+/SFP+

739 500,00

Bruttó ár: 939 165,00 Ft beleértve 199 665,00 Ft ÁFA.

A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Gyártói sz.: 4445045

Bechtle sz.: 4445045

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 10 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

3 841,00

Bruttó ár: 4 878,07 Ft beleértve 1 037,07 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4445040

Bechtle sz.: 4445040

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 7,5 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

3 222,00

Bruttó ár: 4 091,94 Ft beleértve 869,94 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4445037

Bechtle sz.: 4445037

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 5 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

2 748,00

Bruttó ár: 3 489,96 Ft beleértve 741,96 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4445035

Bechtle sz.: 4445035

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 3 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

2 383,00

Bruttó ár: 3 026,00 Ft beleértve 643,00 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4445031

Bechtle sz.: 4445031

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 2 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

2 055,00

Bruttó ár: 2 610,00 Ft beleértve 555,00 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4445021

Bechtle sz.: 4445021

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 1,5 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

1 934,00

Bruttó ár: 2 456,18 Ft beleértve 522,18 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4444950

Bechtle sz.: 4444950

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 1 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

1 764,00

Bruttó ár: 2 240,28 Ft beleértve 476,28 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4444942

Bechtle sz.: 4444942

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 0,5 m, Szín: Fekete, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

1 651,00

Bruttó ár: 2 097,00 Ft beleértve 446,00 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4444709

Bechtle sz.: 4444709

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 10 m, Szín: Fehér, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

3 841,00

Bruttó ár: 4 878,07 Ft beleértve 1 037,07 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4444707

Bechtle sz.: 4444707

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 7,5 m, Szín: Fehér, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

3 222,00

Bruttó ár: 4 091,94 Ft beleértve 869,94 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Gyártói sz.: 4444702

Bechtle sz.: 4444702

Kategória: Cat6a, Kábel hossza: 5 m, Szín: Fehér, Árnyékolás: U/UTP, Kiosztás: 1:1

2 748,00

Bruttó ár: 3 489,96 Ft beleértve 741,96 Ft ÁFA.

Szállítható: 5 napon belül.

Az optimális hálózati kapcsolat

A kapcsolat egy zökkenőmentesen működő hálózat felépítését előfeltételezi. Vállalkozásának alkalmazottai csak így képesek más cégekkel, ügyfelekkel és szolgáltatókkal kommunikálni. Az összekötni kívánt számítógépek mellett egy hálózat technikai felépítéséhez további különböző komponensek is szükségesek. A hálózati összeköttetéshez megfelelő hardvereket megtalálja a Bechtle online áruházában. A portfólióhoz tartoznak továbbá az RJ45 és optikai patchpanelek, csatlakozódobozok, fektethető kábelek, csatlakozók és váltók mindkét formában. Kaphatók továbbá antennakábelek és -adapterek, TV/SAT, WLAN-antennák, méterre vágott kábelek és sok más további termék. Lapozza végig a különféle területek oldalait és állítsa össze a hálózata számára szükséges eszközöket.

 

Patchpanelek és további kiegészítők

A legtöbb vállalkozás hálózata egy szerver-kliens struktúrán alapul. Ebben az esetben az adatokat egy szerveren, azaz egy központi számítóegységen mentik és készítik fel a használatra. Az információkat ezután a kliensek, azaz a mindenkori munkaállomások hívják le. Emellett ez biztosítja az internet elérését. A Peer-to-Peer hálózatok esetén ezzel szemben az adatmentés decentrálisan történik. A hálózat mindenkori struktúrája kihatással van a hálózati komponensekre és a hálózati kapcsolatokra. Mérettől és struktúrától függően minden hálózati forma igényel kábeleket és patchpaneleket. Patchpanel nélkül egy strukturált kábelezés sem lehetséges.  

 

Tekintse meg a különféle csatlakozási lehetőségek nagy választékát

A Bechtle online áruházában számos szűrési funkció áll rendelkezésére, hogy könnyedén megtalálja a megfelelő kapcsolati technológiát a hálózati kapcsolatok területén. Választhat gyártó, illetve egyes termékcsoportok alapján is. Így a patchkábelek és a patchpanelek esetében is választhat optikai, illetve RJ45-standard alapján is. A paneleknél választhat a portok száma között, a kábeleknél pedig a hossz alapján. A szűrés alapelve minden termékcsoportnál működik és megkönnyíti a választást. Emellett a termékleírás tartalmaz adatokat az elérhető kiegészítőkről és az alternatív termékekről. Amennyiben kérdés merülne fel, professzionális tanácsadásért forduljon bizalommal termékmenedzsereinkhez.