Opt. duplex patchkáb. LC-LC 9/125µ 7 m (SMFIBLCLC7)

  • Gyártói sz.: SMFIBLCLC7
  • Bechtle-sz.: 959943
  • Csatlakozók: LC | LC
  • Kábel hossza: 7 m
  • Szál átmérője: 9/125 µm (Singlemode)
  • Szál típusa: OS1
  • Gyártói garancia: 30 év szervizgarancia ( Bring-In, részletek a gyártó honlapján)

12 160,00

Bruttó ár: 15 443,00 Ft 3 283,00 Ft áfát tartalmaz

Szállítási költség
Szállítási költségek: 1 000,00 Ft.Ingyenes szállítás 10 000 000,00 Ft rendelési érték felett.
A szállítási határidő előreláthatólag meghaladja a 20 napot.

Opt. duplex patchkáb. LC-LC 9/125µ 7 m

12 160,00

Kiegészítők összeállítása Opt. duplex patchkáb. LC-LC 9/125µ 7 m

Alternatív termékek ehhez