ARTICONA Netwerk

    (20 items)

                      Fabrikant:
                      • ARTICONA 8-port Gigabit Switch
                        ARTICONA

                        ARTICONA 8-port Gigabit Switch

                        Poorten: 8 x 10/100/1000BASE-T
                        Andere poorten: Geen
                        PoE: Nee
                        Beheerbaar: Nee
                        Behuizing: Desktop
                        Productnummer: 4513250 Fabrikant-nr.: 4513250
                        € 17,09

                        Brutoprijs: € 20,68 incl. € 3,59 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA 5-port Gigabit Switch
                        ARTICONA

                        ARTICONA 5-port Gigabit Switch

                        Poorten: 5 x 10/100/1000BASE-T
                        Andere poorten: Geen
                        PoE: Nee
                        Beheerbaar: Nee
                        Behuizing: Desktop
                        Productnummer: 4513248 Fabrikant-nr.: 4513248
                        € 15,29

                        Brutoprijs: € 18,50 incl. € 3,21 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA 5-port Switch
                        ARTICONA

                        ARTICONA 5-port Switch

                        Poorten: 5 x 10/100BASE-TX
                        Andere poorten: Geen
                        PoE: Nee
                        Beheerbaar: Nee
                        Behuizing: Desktop
                        Productnummer: 4513247 Fabrikant-nr.: 4513247
                        € 14,39

                        Brutoprijs: € 17,41 incl. € 3,02 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA 5-port Gigabit PoE+ Switch
                        ARTICONA

                        ARTICONA 5-port Gigabit PoE+ Switch

                        Poorten: 5 x 10/100/1000BASE-T
                        Andere poorten: Geen
                        PoE: Ja
                        Beheerbaar: Nee
                        Behuizing: Desktop
                        Productnummer: 4763599 Fabrikant-nr.: 4763599
                        € 36,99

                        Brutoprijs: € 44,76 incl. € 7,77 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA SFP10GSR SFP+ Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA SFP10GSR SFP+ Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 300 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4639488 Fabrikant-nr.: SFP-10G-SR-ARN
                        € 89,94

                        Brutoprijs: € 108,83 incl. € 18,89 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA GLCSXMMD SFP Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA GLCSXMMD SFP Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.250 Mbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 550 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4639474 Fabrikant-nr.: GLC-SX-MMD-ARN
                        € 37,99

                        Brutoprijs: € 45,97 incl. € 7,98 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA JD092B SFP + Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA JD092B SFP + Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 300 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4639386 Fabrikant-nr.: JD092B-ARN
                        € 69,00

                        Brutoprijs: € 83,49 incl. € 14,49 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA J4859D SFP Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA J4859D SFP Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.250 Mbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Single mode
                        Bereik: 10 km
                        Golflengte: 1.130 nm
                        Productnummer: 4639358 Fabrikant-nr.: J4859D-ARN
                        € 32,99

                        Brutoprijs: € 39,92 incl. € 6,93 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA J9151E SFP+ Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA J9151E SFP+ Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Single mode
                        Bereik: 10 km
                        Golflengte: 1.310 nm
                        Productnummer: 4619738 Fabrikant-nr.: J9151E-ARN
                        € 150,99

                        Brutoprijs: € 182,70 incl. € 31,71 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA J9150D SFP+ Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA J9150D SFP+ Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 300 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4561170 Fabrikant-nr.: J9150D-ARN
                        € 82,00

                        Brutoprijs: € 99,22 incl. € 17,22 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA J4858D SFP Transceiver
                        ARTICONA

                        ARTICONA J4858D SFP Transceiver

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 500 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4429489 Fabrikant-nr.: J4858D-ARN
                        € 56,99

                        Brutoprijs: € 68,96 incl. € 11,97 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA SFP10GSRS SFP+ Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA SFP10GSRS SFP+ Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 300 m
                        Golflengte: 850 nm
                        Productnummer: 4429488 Fabrikant-nr.: SFP-10G-SR-S-ARN
                        € 69,00

                        Brutoprijs: € 83,49 incl. € 14,49 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA SFP10GLRS SFP+ Module
                        ARTICONA

                        ARTICONA SFP10GLRS SFP+ Module

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Single mode
                        Bereik: 10 km
                        Golflengte: 1.310 nm
                        Productnummer: 4429484 Fabrikant-nr.: SFP-10G-LR-S-ARN
                        € 150,99

                        Brutoprijs: € 182,70 incl. € 31,71 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA Gigabit PoE+ Injector
                        ARTICONA

                        ARTICONA Gigabit PoE+ Injector

                        Poorten: 1 x 10/100/1000BaseT
                        PoE Standard: 802.3at (PoE+)
                        Productnummer: 4165141 Fabrikant-nr.: 4165141
                        € 42,99

                        Brutoprijs: € 52,02 incl. € 9,03 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA Gigabit Media Converter SFP
                        ARTICONA

                        ARTICONA Gigabit Media Converter SFP

                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s
                        Poort 1: RJ45
                        Poort 2: SFP
                        Glasvezelstandaard: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
                        Bereik: Afhankelijk van de gekozen SFP-module
                        Productnummer: 4055339 Fabrikant-nr.: 4055339
                        € 53,99

                        Brutoprijs: € 65,33 incl. € 11,34 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        74 stuks beschikbaar
                      • ARTICONA Gigabit glasvezel SFP-module MM
                        ARTICONA

                        ARTICONA Gigabit glasvezel SFP-module MM

                        Uitvoering: Europees
                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s, 100 Mbit/s
                        Aansluitingen: LC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 550 m
                        Golflengte: 1.310 nm
                        Productnummer: 833159 Fabrikant-nr.: 833159
                        € 50,99

                        Brutoprijs: € 61,70 incl. € 10,71 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        48 stuks beschikbaar
                      • ARTICONA Gigabit mediaconverter, SM
                        ARTICONA

                        ARTICONA Gigabit mediaconverter, SM

                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s
                        Poort 1: RJ45
                        Poort 2: Fiber SC
                        Glasvezelstandaard: Single mode
                        Bereik: 10 km
                        Productnummer: 833157 Fabrikant-nr.: 833157
                        € 74,00

                        Brutoprijs: € 89,54 incl. € 15,54 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.
                      • ARTICONA Gigabit Medienconverter, MM
                        ARTICONA

                        ARTICONA Gigabit Medienconverter, MM

                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 1.000 Mbit/s
                        Poort 1: RJ45
                        Poort 2: Fiber SC
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 550 m
                        Productnummer: 585688 Fabrikant-nr.: 585688
                        € 85,99

                        Brutoprijs: € 104,05 incl. € 18,06 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        Nog maar enkele stuks beschikbaar
                      • ARTICONA Media Converter, SM
                        ARTICONA

                        ARTICONA Media Converter, SM

                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s
                        Poort 1: Fiber SC
                        Poort 2: RJ45
                        Glasvezelstandaard: Single mode
                        Bereik: 30 km
                        Productnummer: 222790 Fabrikant-nr.: 222790
                        € 19,00

                        Brutoprijs: € 22,99 incl. € 3,99 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        Nog maar enkele stuks beschikbaar
                      • ARTICONA Media Converter, MM
                        ARTICONA

                        ARTICONA Media Converter, MM

                        Gegevensoverdrachtsnelheid: 100 Mbit/s
                        Poort 2: Fiber ST
                        Glasvezelstandaard: Multimode
                        Bereik: 2 km
                        Productnummer: 211351 Fabrikant-nr.: 211351
                        € 53,99

                        Brutoprijs: € 65,33 incl. € 11,34 btw

                        Levering vanaf 20. juni.
                        100+ artikelen op voorraad.

                      WiFi: nieuwe technologieën en eisen

                      WiFi is tegenwoordig een basisbehoefte voor ieder bedrijf en daarom bedrijfskritisch. Een veilige toegang voor medewerkers, bezoekers en klanten – en niet te vergeten de wildgroei aan mobiele eindapparatuur zoals smartphones en tablets – vereisen een goed beheerde WiFi-omgeving. Ook digitale productie-omgevingen zijn afhankelijk van WiFi. Ontwikkelingen zoals bijvoorbeeld de 802.11ac-technologie bieden meer flexibiliteit en vele voordelen voor de optimalisatie van bedrijfsprocessen bij een uitbreiding van de WiFi-infrastructuur.

                       

                      Netwerkrouters, netwerkswitches en netwerk access points

                      Met een schaalbare en krachtige IT-infrastructuur zijn organisaties in staat om toekomstige ontwikkelingen en netwerkeisen bij te houden en om zo een goede kwaliteit van de bedrijfsprocessen te behouden. Downtime van het netwerk is niet alleen vervelend, maar kost ook onnodig geld. Zorg er daarom voor dat je netwerk altijd en overal beschikbaar is voor je medewerkers. Door de netwerkinfrastructuur aan te passen aan de toenemende IT-eisen, minimaliseer je de downtime van het netwerk.

                       

                      Netwerk hardware op maat

                      Met de juiste netwerk-hardware voor jouw IT-omgeving blijft je bedrijf verbonden. Naast WiFi-controllers, switches en andere hulpmiddelen vind je ook allerlei soorten zakelijke modems op bechtle.com. Deze kunnen direct worden aangesloten op een router, switch of computer en zorgen voor een vlotte, vlekkeloze communicatie tussen eindapparaten. Neem contact op met een van onze Account Managers voor hulp bij het selecteren van de juiste hardware of bekijk en vergelijk de productbeschrijvingen op bechtle.com. We bieden producten aan van gerenommeerde merken, evenals de bijbehorende accessoires zoals bijvoorbeeld kabels. Til je IT-infrastructuur naar het volgende niveau met de juiste netwerkproducten.