Netwerk

Filters

Filteren op:

Prijs van
tot

Tonen

1453

Fabrikant nr.: Z3C-HW-WW

Bechtle-Nr.: 4290416-03

Standaard: 802.11ac wave 2, Bridging-functie: ja, Poorten: 4 x LAN, Antennes: intern

504,00

Brutoprijs: € 609,84 Incl. € 105,84 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: YLPOE30

Bechtle-Nr.: 4287533

Producttype: PoE-injector

27,55

Brutoprijs: € 33,34 Incl. € 5,79 btw

Levertijd 4 werkdagen.

Fabrikant nr.: VLM-3000

Bechtle-Nr.: 4285837

Producttype: Load Balancer

5.916,00

Brutoprijs: € 7.158,36 Incl. € 1.242,36 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: SG250-50P-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4284882-03

Poorten: 48 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x Mini-GBIC combo port, PoE: PoE+, Beheerbaar: Smart Management, Behuizing: Rackmount

737,00

Brutoprijs: € 891,77 Incl. € 154,77 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SG250-50HP-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4284847-03

Poorten: 48 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x Mini-GBIC combo port, PoE: PoE+, Beheerbaar: Smart Management, Behuizing: Rackmount

527,00

Brutoprijs: € 637,67 Incl. € 110,67 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: MCMGBSCSM10

Bechtle-Nr.: 4284636

Gegevensoverdrachtsnelheid: 1000 Mbit/s, Poort 1: RJ45, Poort 2: Fiber SC, Glasvezelstandaard: Single mode, Bereik: 10 km

148,50

Brutoprijs: € 179,69 Incl. € 31,19 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: 4XH0R46693

Bechtle-Nr.: 4276966

Toepassingsgebied: Pc

14,55

Brutoprijs: € 17,61 Incl. € 3,06 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: GC752XP-100EUS

Bechtle-Nr.: 4276552

Poorten: 48 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x SFP+, 2 x SFP, PoE: PoE+, Beheerbaar: App Management, Behuizing: Desktop / rackmount

659,00

Brutoprijs: € 797,39 Incl. € 138,39 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: GC752X-100EUS

Bechtle-Nr.: 4276550

Poorten: 48 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x SFP+, 2 x SFP, PoE: Nee, Beheerbaar: App Management, Behuizing: Desktop / rackmount

367,00

Brutoprijs: € 444,07 Incl. € 77,07 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: GR10-HW-EU

Bechtle-Nr.: 4275500-03

Standaard: 802.11a/b/g/n/ac, Poorten: 1, Antennes: intern

103,70

Brutoprijs: € 125,48 Incl. € 21,78 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: GR60-HW-EU

Bechtle-Nr.: 4275492-03

Standaard: 802.11a/b/g/n/ac, Poorten: 1, Antennes: intern

159,90

Brutoprijs: € 193,48 Incl. € 33,58 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: SG350-52P-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274177-03

Poorten: 48 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x SFP Combo, 2 x SFP, PoE: PoE+, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

856,00

Brutoprijs: € 1.035,76 Incl. € 179,76 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: SG350-20-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274172-03

Poorten: 16 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x SFP Combo, 2 x SFP, PoE: Nee, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

226,00

Brutoprijs: € 273,46 Incl. € 47,46 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SG355-10P-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274170-03

Poorten: 8 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x Mini-GBIC combo port, PoE: PoE+, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

247,00

Brutoprijs: € 298,87 Incl. € 51,87 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: SG350-8PD-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274156-03

Poorten: 6 x 10/100/1000BASE-T, Andere poorten: 2 x Mini-GBIC combo port, 2 x 2.5GBASE-T, PoE: Ja, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

848,00

Brutoprijs: € 1.026,08 Incl. € 178,08 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SF350-24MP-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274128-03

Poorten: 24 x 10/100BASE-TX, Andere poorten: 2 x 10/100/1000BASE-T, 2 x SFP Combo, PoE: PoE+, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

538,00

Brutoprijs: € 650,98 Incl. € 112,98 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SF350-24-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274122-03

Poorten: 24 x 10/100BASE-TX, Andere poorten: 2 x 10/100/1000BASE-T, 2 x SFP Combo, PoE: Nee, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

147,50

Brutoprijs: € 178,48 Incl. € 30,98 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SF352-08MP-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274119-03

Poorten: 8 x 10/100BASE-TX, Andere poorten: 2 x SFP Combo, PoE: Nee, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

241,00

Brutoprijs: € 291,61 Incl. € 50,61 btw

Op voorraad.

Fabrikant nr.: SF352-08-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274116-03

Poorten: 8 x 10/100BASE-TX, Andere poorten: 2 x SFP Combo, PoE: Nee, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

117,90

Brutoprijs: € 142,66 Incl. € 24,76 btw

Levertijd 20 werkdagen.

Fabrikant nr.: SF350-08-K9-EU

Bechtle-Nr.: 4274115-03

Poorten: 8 x 10/100BASE-TX, PoE: Nee, Beheerbaar: ja, Behuizing: Desktop / rackmount

96,00

Brutoprijs: € 116,16 Incl. € 20,16 btw

Levertijd 20 werkdagen.