TP-LINK TL-SM5110-SR SFP+ Module (TL-SM5110-SR)

  • Fabrikant-nr.: TL-SM5110-SR
  • Bechtle-nr.: 4517027
  • Gegevensoverdrachtsnelheid: 10 Gbit/s
  • Bereik: 300 m
  • Aansluitingen: LC
  • Glasvezelstandaard: Multimode
  • Golflengte: 850 nm

31,75

Brutoprijs: € 38,42 incl. € 6,67 btw

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Levertijd 4 werkdagen.
Nog maar enkele exemplaren op voorraad, eventueel ook langere levertijd.

TP-LINK TL-SM5110-SR SFP+ Module

31,75

Accessoires kopen TP-LINK TL-SM5110-SR SFP+ Module

Vergelijkbare producten voor