FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125 (O0310.5)

  • Fabrikant-nr.: O0310.5
  • Bechtle-Nr.: 141120
  • Aansluitingen: LC | LC
  • Kabellengte: 5 m
  • Diameter kern / binnenmantel: 50/125 µm (multimode)
  • Glasvezeltype: OM2

59,60

Brutoprijs: € 72,12 incl. € 12,52 btw

Verzendkosten
Verzendkosten: € 15,00.
Levertijd 4 werkdagen.

FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125

59,60

Onze bestsellers


Vergelijkbare producten voor FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125