FO Duplex Patch Cable LC-LC 9/125µ 10m (SMFIBLCLC10)

  • Fabrikant-nr.: SMFIBLCLC10
  • Bechtle-nr.: 959940
  • Aansluitingen: LC | LC
  • Kabellengte: 10 m
  • Diameter kern / binnenmantel: 9/125 µm (singlemode)
  • Glasvezeltype: OS1
  • Fabrieksgarantie: 30 jaar Carry-In (Details: zie website van fabrikant)

47,55

Brutoprijs: € 57,54 incl. € 9,99 btw

Verzendkosten
zijn opgeslagen in jouw account.
Op voorraad.

FO Duplex Patch Cable LC-LC 9/125µ 10m

47,55

Accessoires kopen FO Duplex Patch Cable LC-LC 9/125µ 10m

Vergelijkbare producten voor