Allied Moduł Telesis AT-SPSX SFP (AT-SPSX)

  • Nr producenta:: AT-SPSX
  • Bechtle-nr: 311780
  • Szybkość transmisji danych: 1 000 Mb/s
  • Zasięg: 550 m
  • Złącza: LC
  • LWL-Standard: wielomodowy
  • Długość fal: 850 nm

224,60

Cena brutto: 276,26 zł Z 51,66 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 7 dni.
Tylko kilka sztuk, ewentualnie dłuższy czas dostawy.

Allied Moduł Telesis AT-SPSX SFP

224,60

Zestawienie akcesoriów Allied Moduł Telesis AT-SPSX SFP

Alternatywne produkty do