FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125 (O0310.5)

  • Nr producenta:: O0310.5
  • Nr Bechtle: 141120
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 5 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

180,55

Cena brutto: 222,08 zł Z 41,53 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125

180,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do FO Duplex Patch Cable LC-LC 5m 50/125