Kabel światł. dupleks LC-LC 10m 50/125 (O0312.10)

  • Nr producenta:: O0312.10
  • Nr Bechtle: 164489
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM3

256,80

Cena brutto: 315,86 zł Z 59,06 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światł. dupleks LC-LC 10m 50/125

256,80

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks LC-LC 10m 50/125