Kabel światł. dupleks LC-SC 10m 50/125µ (O0320.10)

  • Nr producenta:: O0320.10
  • Nr Bechtle: 128608
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

197,99

Cena brutto: 243,53 zł Z 45,54 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światł. dupleks LC-SC 10m 50/125µ

197,99

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks LC-SC 10m 50/125µ