Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 62,5/125µ (O0371.2)

  • Nr producenta:: O0371.2
  • Nr Bechtle: 174645
  • Złącza: LC | ST
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

123,55

Cena brutto: 151,97 zł Z 28,42 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 62,5/125µ

123,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 62,5/125µ