Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 9/125µ (O0361.2)

  • Nr producenta:: O0361.2
  • Nr Bechtle: 166670
  • Złącza: LC | ST
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 9/125 µm (Singlemode)
  • Typ światłowodu: OS1/OS2

142,95

Cena brutto: 175,83 zł Z 32,88 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 9/125µ

142,95

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks LC-ST 2m 9/125µ