Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 50/125µ (O6413.3)

  • Nr producenta:: O6413.3
  • Nr Bechtle: 174622
  • Złącza: SC | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

99,55

Cena brutto: 122,45 zł Z 22,90 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 50/125µ

99,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks SC-SC 3m 50/125µ