Kabel światł. dupleks SC-SC 5m 9/125µ (O2513.5)

  • Nr producenta:: O2513.5
  • Nr Bechtle: 134083
  • Złącza: SC | SC
  • Długość kabla: 5 m
  • Średnica włókna: 9/125 µm (Singlemode)
  • Typ światłowodu: OS2

195,95

Cena brutto: 241,02 zł Z 45,07 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światł. dupleks SC-SC 5m 9/125µ

195,95

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światł. dupleks SC-SC 5m 9/125µ