Kabel świat. dupleks SC-ST 10m 50/125µ (O6353.10)

  • Nr producenta:: O6353.10
  • Nr Bechtle: 174609
  • Złącza: ST | SC
  • Długość kabla: 10 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

125,65

Cena brutto: 154,55 zł Z 28,90 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks SC-ST 10m 50/125µ

125,65

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks SC-ST 10m 50/125µ