Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 50/125µ (O6353.3)

  • Nr producenta:: O6353.3
  • Nr Bechtle: 174607
  • Złącza: ST | SC
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

97,55

Cena brutto: 119,99 zł Z 22,44 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 50/125µ

97,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks SC-ST 3m 50/125µ