Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 50/125µ (O6013.2)

  • Nr producenta:: O6013.2
  • Nr Bechtle: 174595
  • Złącza: ST | ST
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

94,55

Cena brutto: 116,30 zł Z 21,75 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 50/125µ

94,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks ST-ST 2m 50/125µ