Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 50/125µ (O6013.3)

  • Nr producenta:: O6013.3
  • Nr Bechtle: 174596
  • Złącza: ST | ST
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

97,85

Cena brutto: 120,36 zł Z 22,51 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 50/125µ

97,85

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 50/125µ