Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 62,5/125µ (O6023.3)

  • Nr producenta:: O6023.3
  • Nr Bechtle: 174602
  • Złącza: ST | ST
  • Długość kabla: 3 m
  • Średnica włókna: 62,5/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM1

95,55

Cena brutto: 117,53 zł Z 21,98 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 62,5/125µ

95,55

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel świat. dupleks ST-ST 3m 62,5/125µ