Kabel światłow. dupleks LC-LC 2m 50/125 (O0310.2)

  • Nr producenta:: O0310.2
  • Nr Bechtle: 141113
  • Złącza: LC | LC
  • Długość kabla: 2 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

164,85

Cena brutto: 202,77 zł Z 37,92 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światłow. dupleks LC-LC 2m 50/125

164,85

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks LC-LC 2m 50/125