Kabel światłow. dupleks LC-SC 1m 50/125µ (O0320.1)

  • Nr producenta:: O0320.1
  • Nr Bechtle: 174649
  • Złącza: LC | SC
  • Długość kabla: 1 m
  • Średnica włókna: 50/125 µm (Multimode)
  • Typ światłowodu: OM2

125,75

Cena brutto: 154,67 zł Z 28,92 zł VAT

Koszty przesyłki
Koszty przesyłki: 19,90 zł.
Dostawa możliwa za 8 dni.

Kabel światłow. dupleks LC-SC 1m 50/125µ

125,75

Zestawienie akcesoriów

Najlepiej sprzedające się produkty


Alternatywne produkty do Kabel światłow. dupleks LC-SC 1m 50/125µ